פיסורה


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: פיסורה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » פיסורה


10/02/2018

פיסורה

שלום ד"ר. אני בת 65 סובלת מפיסורה כבר 10 שנים מטופלת שנים בניפיניפיטידין שכבר לא עוזרת וזה מספר חודשים עם רקטוג'סיק שגם הפסיקה להשפיע. שותה כל ערב שמן פאראפין הצואה רכה אבל עדיין יש סדק מדמם. אני מתנגדת לניתוח. האם יש טיפול אחר שהוא לא ניתוחי. כבר אין לי כוח לסבל המתמשך. תודה רבה.

פרופ' ניר וסרברג

ניתן לנסות הזרקת בוטוקס 


ד"ר ניר וסרברג,
מנהל היחידה לכירורגיה קולורקטלית בבית חולים בילינסון
וכירורג בכיר ואחראי מחלקת אשפוז כירורגית במערך הכירורגי של ביה"ח בילינסון.
15/12/2016

פיסורה

אימי בת 77 סובלת גהנום כבר חודשיים כאבים שלא יוצאת מהמיטה או אמבטיה מרב כאבים. קיבלה משחות חדשניות הייתה במיון בלינסון וחוץ ממשחות חוזרות דבר לא מקל עליה. ניתוח לא הומלץ כדי שלא תאבד את השליטה בסוגרים. הומלץ עי זריקת בוטוקס שאתה נותן למקום ואולי יסייע לה להרגת המקום. האם זה באמת מומלץ האם זה יקל עליה….הסבל קשה מנשוא.

פרופ' ניר וסרברג

הזרקת בוטוקס היא אחת מחלופות הטיפול לפיזורה כמו גם ניתוח 

לא ניתן להמליץ מעבר לכך מבלי לבדוק ולהתרשם מהמטופל 


ד"ר ניר וסרברג,
מנהל היחידה לכירורגיה קולורקטלית בבית חולים בילינסון
וכירורג בכיר ואחראי מחלקת אשפוז כירורגית במערך הכירורגי של ביה"ח בילינסון.


שאלות נוספות בנושא: פיסורה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

קולונוסקופיה. כאבי בטן ושלשולים כריתת חלק מהמעי הגס 1 מה הדחיפות להיבדק דם וריר בצואה כאבי בטן שלא חולפים.יש לי צליאק. יציאות לא סדירות מעי גס כאבים נטילת תרופות שלום קרישי דם בצואה וכאבים בעצם הזנב האם זה יכול לגרום לסרטן במעי הגס? כאבים בפי הטבעת צואה שחורה וגזים בדיקת דם סמוי חיובית כאבי בטן ודימום קולונוסקופיה ושלפוחית השתן דרגת מחלה וגרורות לפי CEA ו-CA19.9 צריבה בפי הטבעת ובעור הגלולה שמחליפה את בדיקת הקולונוסקופיה סרטן רקטום כאבי בטן חזקים חלחולת בלוטה ליד פמ הטבעת דם אחרי צואה מעיים נישלחתי לבדיקה הקולונוספקופיה בדיקת קולונוסקופיה סרטן המעי הגב תוצאות בדיקה דם סמוי חיובי לאחר קיצור של כ- 60 ס"מ מהמעי הגס צואה עם דם שלשול שחור דימום מפי הטבעת שינוי ביציאות שלשולים וירידה במשקל דם סמוי דימום רקטלי פוליפ גידול במעי הגס מה זה אומר??? יציאות רכות קולונוסקופיה חוזרת בדיקת קולונסקופיה דימום ביציאות פענוח בדיקת קולונוסקופיה דם בצואה בכל כמה פעמים