גידול ברקטום אחרי קולונוסקופיה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: גידול ברקטום אחרי קולונוסקופיה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » גידול ברקטום אחרי קולונוסקופיה


05/10/2015

גידול ברקטום אחרי קולונוסקופיה

האם ניתן להמתין חודש או חודש וחצי אחרי גילוי גידול במעי הגס ברקטום בגודל4סמ עד גמר איסוף כל הנתונים או ללכת לאשפוז שיעשו מהר את כל הבדיקות בתודה כרמלה

פרופ' ניר וסרברג

מבחינה אונקולוגית קרוב לוודאי שזה לא משנה כלכך קצב התפתחות הגידול אינו מהיר כלכך. יש לוודא שהגידול אינו מאיים לחסום את המעי ( אם לא תואר כך בקולונוסקופייה אז הוא לא) . החלק המשמעותי יותר הוא הצורך הפסיכולוגי להגיע לאבחנה ולטפל.


ד"ר ניר וסרברג,
מנהל היחידה לכירורגיה קולורקטלית בבית חולים בילינסון
וכירורג בכיר ואחראי מחלקת אשפוז כירורגית במערך הכירורגי של ביה"ח בילינסון.


שאלות נוספות בנושא: גידול ברקטום אחרי קולונוסקופיה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

צואה שחורה וגזים קולוסקופיה דם בצואה שלשול שחור דם אחרי צואה מה הדחיפות להיבדק דם סמוי בהמשך לתשובתך לאחר קיצור של כ- 60 ס"מ מהמעי הגס צריבה בפי הטבעת הרגשה תמידית של צורך לצואה סרטן המעי הגס תורשתי פוליפ ססילי פוליפים בקולונוסקופיה דם בצואה ללא כאב כאבים בפי הטבעת סרטן המעי הגב כאבי בטן ודימום עצירות כרונית כריתת חלק מהמעי הגס דימום ברקטום דימום רקטלי קיבה דם בניגוב צואה דם בצואה בכל כמה פעמים המעי הגס הכנה לקולונסקופיה קולונוסקופיה ושלפוחית השתן שינויים בהרגלי היציאות כאבי בטן חזקים דם בצואה לפני שנה דם בפי הטבעת צילום ct מפתיע קוטר צואה משתנה שינוי ביציאות חלחולת סרטן הרקטום כאבי בטן שלא חולפים.יש לי צליאק. הגלולה שמחליפה את בדיקת הקולונוסקופיה ממצאי קולונוסקופיה כאבי בטן וצואה שחורה שאלה צואה עם דם בלוטה ליד פמ הטבעת דימום ביציאות דליפת צואה לאחר פעילות ספורטיבית גידול במעי הגס ניתוח במעי הגס בעיות בקיבה ובחילות.