בת 16


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בת 16

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בת 16


28/06/2018

בת 16

שלום דר רציתי לדעת אולי עולה לך איזה כיוון בראש לאיזה משהו.
אני סובלת כבר כמעט שנה מכאבי בטן חזקים ברמות , הקאות בלתי ניתנות לעצירה, צואה שחורה, נשירה, חום בגוף לפעמים גם מקיאה דם כאבים בחזה לחץ כזה בנוסף גם הגעתי למשקל של 42 קילו בגיל 16 שזה לא תקין .
עשיתי גסטרו יצא תקין היה לי דימום בקיבה והוא חלף (גילו לי אחרי שהייתי באישפוז יום) בדיקות דם גם תקינות נתנו לי כדורים חזקים כמו אופטלגין אומפרדקס נקסיום לא עזר .
אני נורא צעירה זה פוגע לי בלימודים ובחיים עצמם .
אבא שלי גם סובל מכאבי בטן וגילו מה יש לו ולי אין את מה שיש לו .
יש לך אולי כיוון כי אני אובדת עצות . תודה .

פרופ' ניר וסרברג
אשמח לענות לשאלות בנושא סרטן המעי הגס
ד"ר ניר וסרברג,
מנהל היחידה לכירורגיה קולורקטלית בבית חולים בילינסון
וכירורג בכיר ואחראי מחלקת אשפוז כירורגית במערך הכירורגי של ביה"ח בילינסון.


שאלות נוספות בנושא: בת 16

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבי בטן ממושכים דם מפי הטבעת דם אחרי צואה כאב בטן תחתונה דרגת מחלה וגרורות לפי CEA ו-CA19.9 לאחר קיצור של כ- 60 ס"מ מהמעי הגס צואה שחורה וגזים דימום סרטן המעי הגב סרטן המעי הגס חשש לסרטן מעי הגס קולונוסקופיה. שינוי ביציאות צריבה בפי הטבעת גרד בפי הטבעת כמעט 6 שנים - האם איחרתי את המועד והתפתח סרטן? . מעי רגיז דם סמוי בצואה יציאות מרובות דימום מפי הטבעת סרטן דם בניגוב קוטר צואה משתנה נטילת תרופות הגלולה שמחליפה את בדיקת הקולונוסקופיה פיסורה סרטן הרקטום קוליטיס mre אמא קולונוסקופיה חוזרת דימום רקטלי דימום בצואה בדיקת דם סמוי חיובית גירוד בפי הטבעת דם בצואה לפני שנה ממצאי קולונוסקופיה כאבי בטן תחתונה צד שמאל בליטה בפי הטבעת שינויים בהרגלי היציאות חסימת מעיים אדנוקרצינומה המשך לשאלה על בני בן ה 11 וחצי מה הדחיפות להיבדק שלום רב גידול במעי הגס כריתת חלק מהמעי הגס כאבי בטן שלא חולפים.יש לי צליאק. האם זה יכול לגרום לסרטן במעי הגס? יציאות שינויים ביציאות